Servis notebooků

Servis notebooků

Máte problém se svým notebookem? Nezoufejte! Naše společnost Panasoft je tu, aby vám poskytla kvalitní, spolehlivý a efektivní servis notebooků.

Disponujeme nejmodernější technikou i dostatkem originálních náhradních dílů. Používáme SMD pájecí stanice, profesionální měřící přístroje, pájecí automat microBGA komponent, nahřívací desku dotykových vrstev a lepených dílů, tester baterií a další.

Naši zkušení a důkladně proškolení technici vám zprovozní notebook a zajistí, aby vám sloužil dlouho a spolehlivě. Všichni pracovníci mají osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (vyhl. č. 50/1978 Sb.) a pracují v antistatickém a bezprašném prostředí.

Specializujeme se na řešení hardwarových i softwarových závad u notebooků značek Acer, ASUS, Lenovo, Hewlett Packard a DELL. U DELL XPS a DELL Precision měníme pouze baterie.

Co děláme?
→ výměna LCD displeje
→ výměna dobíjecího konektoru
→ výměna napájecího obvodu
→ výměna chladiče procesoru
→ výměna čipu
→ opravy na základní desce – letování BGA
→ čištění notebooku
→ opravu pantů
→ záchrana dat

Nechte opravu notebooku na nás

  1. Máme zkušené a spolehlivé techniky: naši technici mají bohaté zkušenosti v oblasti servisu notebooků a pravidelně se vzdělávají o nejnovějších technologiích.
  2. Rychlá diagnostika: naše efektivní diagnostické postupy nám umožňují rychle identifikovat problém a navrhnout nejvhodnější řešení.
  3. Dostatek originálních náhradních dílů: používáme pouze kvalitní náhradní díly, abychom zajistili dlouhou životnost a spolehlivost vašeho notebooku. A nebojte, máme jich skladem dostatek.
  4. Individuální přístup: každý notebook je jiný, a proto se věnujeme každému případu individuálně a nabízíme řešení přesně přizpůsobené vašim potřebám.
  5. Spolehlivá a rychlá oprava: rozumíme důležitosti vašeho notebooku, a proto se snažíme provést opravu co nejrychleji, aniž bychom přitom ztratili na kvalitě.

Nechte svůj notebook v péči našich odborníků a užijte si spolehlivý a bezproblémový provoz. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému zařízení druhou šanci.

Přečtěte si Všeobecné informace k opravám.

Všeobecné servisní podmínky