O nás

O firmě

Pro pětadvacetileté úspěšné působení společnosti Panasoft s.r.o. v oboru výpočetní a telekominikační techniky je charakteristický dynamický růst provázený upevňováním pozice firmy v klíčových oblastech trhu telekomunikací a informačních technologií.

Firma, která byla založena v roce 1996, se díky zkušeným lidem ihned začala cílevědomě věnovat vytváření dealerské sítě a zároveň založila první pobočky poskytující komplexní podporu koncovým uživatelům. Vzhledem k zásadnímu zaměření na kvalitu a spolehlivost záhy dosáhly poskytované služby špičkové úrovně umožňující úspěšně uskutečnit nejnáročnější projekty pro klienty v podnikové sféře a státní správě.

Zevrubná znalost tuzemského trhu a rychlá reakce na požadavky zákazníků pomohly ryze české společnosti Panasoft vyniknout jako kvalifikovanému partneru a dodavateli výpočetní a telekomunikační techniky. Široká nabídka společnosti zahrnuje počítače, počítačové komponenty a periferie, mobilní i klasické telefony a mnoho příslušenství. Dovážíme datové a čistící pásky, vyrábíme a tiskneme labely pro datové nosiče. Značný důraz je kladen také na servis. Firma provádí v krátkých termínech opravy mobilních telefonů většiny značek, telekomunikační techniky, klasických a přenosných počítačů.

Na jaře roku 2003 byla založena dceřinná společnost Panasoft servis, spol. s r.o., která se zaměřuje na širokou klientelu v pardubickém a hradeckém kraji.

Úspěšný rozvoj v uplynulých letech je založen na trvalé pozornosti, věnované stejnému principu, jenž stál u vzniku firmy - je to zákazník, který je u Panasoftu vždy na prvním místě.

 

Reference

Mezi naše dloholeté klienty patří řada bankovních ústavů, státních organizací i významných firem. Reference rádi poskytneme na vyžádání.

 

Ekologická politika

Firma klade mimořádný význam ochraně životního prostředí, proto veškeré aktivity provozujeme s ohledem na jeho ochranu.

V praxi to znamená používání recyklovaných a recyklovatelných materiálů v maximálné možné míře, důsledné třídění odpadu, efektivní využívání energií a užívání vozidel splňujích přísné ekologické normy. Vzhledem k tomu, že naším stěžejním oborem je elektronika, spolupracujeme se společností REMA systém v projektu Zelená firma a zároveň jsme místem zpětného odběru vysloužilých elektrospotřebičů pro firmy i jednotlivce.

 

 

Informace subjektu údajů v souvislosti s ochranou osobních údajů

Aktuální verze je vždy dostupná na všech našich provozovnách i v sídle firmy. O zaslání písemné kopie můžete zažádat elektronicky na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na korespondenční adrese sídla společnosti zapsané v obchodním rejstříku. Pokud máte dotazy ohledně zpracování Vašich osobních údajů nebo potřebujete jinou související pomoc, obraťte se prosím na odpovědnou osobu společnosti pro oblast ochrany osobních údajů a to elektronicky na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na korespondenční adrese sídla společnosti zapsané v obchodním rejstříku.